Nowy Obniżka! Mydło Marsylskie Zastosowanie Cena Właściwości Zobacz większe

Mydło Marsylskie Savon de Mamarseille - Drzewo Sandałowe

0080

Nowy produkt

1. Nie zawiera tłuszczów zwierzęcych

2. Nie zawiera parabenów i glikoli

3. Nie zawiera surowców ropopochodnych

Więcej szczegółów

9,63 zł brutto

-23%

12,50 zł brutto

Więcej informacji

Mydło Marsylskie - Właściwości

Mydła marsylskie mają wyjątkowo łagodną formułę i pH neutralne dla skóry. Dzięki temu nie wysuszają skóry, a dogłębnie ją odżywiają i pozostawiają nawilżoną. To delikatnie perfumowane kostki, które tworzą aksamitną i miękką pianę, podczas kąpieli delikatnie otulając ulubionym zapachem. Podobno to właśnie mydłom marsylskim, Francuzki zawdzięczają piękną, gładką skórę.

Dziś sięganie po naturalne kosmetyki nie jest modą, ale bardziej efektem poszerzającej się świadomości konsumentów co do wpływu na skórę chemicznych specyfików.

Nadają się do mycia ciała i włosów, także dla osób ze skłonnościami do alergii i dzieci, jak również do prania, zwłaszcza ubranek niemowlaków.

Mydło marsylskie jest produktem naturalnym i ma bogate zastosowanie nie tylko w kosmetyce. By mogło być nazwane 'marsylskim' musi zawierać 72% olejów roślinnych. Nie zawiera tłuszczów zwierzęcych i nie jest testowane na zwierzętach.

Mydło marsylskie to gwarancja delikatnej pielęgnacji skóry całego ciała oraz naturalne wsparcie dla procesów regeneracyjnych zachodzących w jej wnętrzu.

Zapach: orientalny, sandałowy
Waga: 300g
Forma: kostka
Data ważności: 12 miesięcy od daty otwarcia opakowania

Inni kupili też

Zadaj pytanie on-line